Slezska P.U.O.R. - Ostrava centum

Přidat příspěvek
Chybějící obrázek
smile2121

13. 12. 2009, 11:59

večer - super !

Odpovědět
Chybějící obrázek
Reaktor

05. 08. 2009, 12:52

Tuto restauraci jsem kdysi take hojne navstevoval. Co se tyce jidla je opravdu dobra. Doporucuji grilovane koleno, popripade zebirka. Prostredi je take pekne a bowling jen doplnuje misto, kde si clovek pochutna, popovida s prateli, popr. zahraje bowling. Co je vsak smutne a co me nakonec odradilo byla obsluha. Markovani probiha na vzdalene pokladne typu Potrefena husa. Nemate tedy skutecny prehled kolik piv vam obsluha namarkovala. Zvlaste pri vetsich skupinach je to patrne. Nedavno tam byl spolupracovnik spolecne s vice lidmi na bowlingu a na uctu se jim objevilo o 15 piv vice. Neveril bych tomu kdybych nemel stejnou zkusenost. Udelali jsme tedy test a opravdu. Po zaznamenavani poctu piv poctive do telefonu se nam nejakym zahadnym zpusobem nastradali tri piva navic. Dalsi smutnou veci je zneuzivani krasy tamniho pullitru. Je fajn a ryska je opravdu nizko. Toto svadi mistniho vycepniho k cepovani podmiraku. Po spatnych zkusenostech jsem byl vsak nucen restaurant navstivit a tak jsem se branil hned pri prichodu a zadal jsem obsluhu, aby mi psali ucet primo na stole jako jakousi kopii toho co maji v te zazracne pokladne na baru. Ten pohled obsluhy mi opravdu utkvel v pameti a myslim, ze si zde pivo nejakou dobu nedam :). Pokud se sem chystate obrnte se trpelivosti a pripravte si trochu vice penez na dysko v podobe nekolika kousku navic.

Odpovědět
Chybějící obrázek
Robin Bortlík

28. 07. 2009, 13:48

Tuhle restauraci já osobně navštěvuji spíše ve večerních hodinách, kde s přátely chodívám hrát bowling. Nemám moc zkušeností s poledním menu, ale pokud si obědnáte jídlo v jiný čas, myslím že určitě nebudete zklamaní.

Odpovědět
Chybějící obrázek
navrc

28. 07. 2009, 10:45

Poměrně slušně se lze naobědvat i v této restauraci, obzvláště potěší letní zahrádka. Na výběr je ze 3 jídel v cenové relaci 68 - 72 Kč, k menu se podává kofola grátis :)

Link na lídelníček je následující: http://www.slezska.com

Odpovědět