Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
Ajax-loader

VÁNOCE 2009

Přidat příspěvek
Ajaja
Ajaja

10. 02. 2010, 17:11

Cituji:

Povedlo se mi tak šikovně schovat dceři dárek k vánocům-míč na cvičení-že jsem ho našla až za 2 roky a to už z něho vyrostla.

Odpovědět

tepito
tepito

10. 02. 2010, 05:41

Povedlo se mi tak šikovně schovat dceři dárek k vánocům-míč na cvičení-že jsem ho našla až za 2 roky a to už z něho vyrostla.

Odpovědět

Roxana
Roxana

09. 02. 2010, 19:20

Též se mi  to jednoho roku  v únoru přihodilo, ale šla jsem s ním na světlo boží hned. Já bych ho do vánoc zas zasela.

A vůbec mám pocit, že to bylo triko (ne pocit, to bylo triko), ale že jsem ho nakonec nosila já...

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

09. 02. 2010, 18:21

Jj - já zase našla zapomenutý dárek, tak vlastně už mám první na ty blížící se vánoce

Odpovědět

Maja
Maja

09. 02. 2010, 18:02

Holky to nemyslíte vážně! Tady se někdo asi zbláznil, i když už sem se tady někde rozepsala že už můžu psát ježíškovi o dáreček, synátor už to má taky vymyšlený a oboje se vztahuje ke sportu co teď právě provozujeme, jenom abych ty tipy  přes to dlouhé parné léto nezapomněla, asi si založím tajný deníček.

Odpovědět

tepito
tepito

09. 02. 2010, 17:53

Tak si mi pěkně zkazila náladu-už se ani na to jaro netěším,když vím,že mě přiblíží zase k zimě.Musím se odstěhovat blíž k rovníku.

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

09. 02. 2010, 16:48

Jó za sebou, vždyť už je máš zase před sebou ! Jen před tím nezavírat oči, jen hezky čelem k tomu...., jinak se to nestihne !

Odpovědět

tepito
tepito

08. 02. 2010, 08:16

Ajajo,prosím tě,nestraš!!!Jsem ráda,že je mám za sebou.

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

07. 02. 2010, 19:04

Cituji:

Tak teď jsi mě Ajajo dostala

Odpovědět

veka
veka

07. 02. 2010, 18:57

Tak teď jsi mě Ajajo dostala

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

07. 02. 2010, 18:50

Panebože, ještě 1O měsíců a jsou tu vánoce....

Odpovědět

veka
veka

26. 12. 2009, 19:28

U nás proběhl štědrý den v klidu, myslím, že jsme si ho krásně užili. Nějaké návštěvy po příbuzných už máme za sebou, ale ještě nás čekají.

Odpovědět

Maja
Maja

26. 12. 2009, 17:06

Já za sebe sem ráda že letošní vánoce mám za sebou. Doma nebyla klasická vánoční výzdoba, kapry manžel zabíjel o půl druhé v noci na štědrý den a tím pádem jsme ráno vstávali až kolem desáté hodiny a měli dvě hodiny skluz, který  už nešlo nehnat, takže letos u večeře manžel konstatoval že tak pozdě sme ještě nejedli. Dárky se naštěstí všem libily takže aspoň něco letos vyšlo. Jinak už se těším až půjdu třicátého na jeden den do práce a trochu si odpočinu od vaření a úklidu a zapojím mozek trošku jiným směrem než nyní.

Odpovědět

Roxana
Roxana

26. 12. 2009, 16:49

Ráno odjel dceřin přítel, poté odpoledne ona, za chvíli druzí a mladí přijedou a já se těším na Silvestra, ne proto, že budu zase řádit jak zamlada, ale že jsme to odbyli všechno  teď a bude tu KLID!!!!!!

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

26. 12. 2009, 10:26

My je naštěstí trávili společně (s babičkou...i synek s přítelkyní se rozhodli, že Štědrý den zůstanou každý doma), takže to bylo fajn. Návštěvy po příbuzných jsou dost náročné, ale my to praktikujeme tak, že se navštěvujeme těsně před Štědrým dnem - nejužší příbuzní (maminka, sestra...), takže pak je mezi svátky větší klid na návštěvy vzdálenějších příbuzných...

Odpovědět

Roxana
Roxana

25. 12. 2009, 22:37

Tak Štědrý den jsme přežili, někdo lítá po příbuzných jako já  a přijímá potomky s protějšky jak v seriálu postupně...někdo má už zasloužený klid. Jak proběhly ty vaše vánoce, byly jste spokojeny či zklamány, unavené, či si je náležitě užili s blízkými? Není to jen o dárcích, jsou i jiné hodnoty.

Odpovědět