Soutěž

 

Co jsou Zlaťáky?

Zlaťáky jsou forma odměny, kterou můžete získat za pouhé používání portálu sRecepty.CZ. Jedná se o soutěž o věcné ceny, které se může účastnit každý registrovaný uživatel. Touto soutěží chceme uživatele motivovat, aby nám pomohli rozvíjet obsah portálu. Každý uživatel tak například pouhým vložením nového receptu získá zlaťáky, obohatí databázi receptů a zviditelní svou osobu. A to se vyplatí! 

Co za své Zlaťáky dostanu?

Jakmile dosáhnete určitého počtu Zlaťáků, máte nárok na dárek uvedený v následující tabulce. Dárky do soutěže věnují naši sponzoři, pokud máte zájem být jedním z nich, neváhejte nás kontaktovat. Odměny doručujeme pouze v rámci ČR.

 

Jak získat Zlaťáky?

Zlaťáky získáte za pouhé používání našich stránek. Za co konkrétně, můžete vidět v následující tabulce. Každá akce má své zlaťákové ohodnocení a limit. Limit znamená, kolikrát můžete za jeden den např. přidat nový recept, aby byl ohodnocen zlaťáky. Samozřejmě můžete denně přidat receptů více, ale už bez nároku na zlaťáky. Tyto limity jsou naší ochranou před pouhými "sběrači zlaťáků", kteří chtějí soutěže zneužít.

Kolik mám teď zlaťáků?

Aktuální počet svých nasbíraných Zlaťáků naleznete ve svém profilu.

 

Railsformers s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tato pravidla pro sbírání Zlaťáků. Změny budou účinné ode dne jejich zveřejnění, nebude-li výslovně stanoven termín pozdější. Dále má Railsformers s.r.o. právo kdykoli soutěž Zlaťáky ukončit s účinností ke dni zveřejnění oznámení o ukončení, nebude-li v oznámení o ukončení výslovně stanoven termín pozdější. Při pokusu o podvrh nebo při technické závadě je provozovatel oprávněn upravit počet nasbíraných zlaťáků. Pravidla jsou platná od 1. 1. 2019.

Zlaťáky

Název Počet zlaťáků Maximálně za den
Zlaťáky obdržené za článek v Magazínu 200 3
Zlaťáky obdržené za schválení receptu zadaného komplexní formou 200 10
Zlaťáky obdržené za nové video 150 3
Zlaťáky obdržené za článek v sekci Tipy a triky 50 3
Zlaťáky obdržené za registraci 50 0
Zlaťáky obdržené za schválení fotografie 50 10
Zlaťáky obdržené za přidání článku do blogu 50 3
Zlaťáky obdržené za recenzi receptu 10 3

Odměny

Název Partner Cena ve zlaťácích
BRAND BOX Brand Box s.r.o. 25000 Nemáte dostatek zlaťáků