Oznámení o změně provozovatele sRecepty.CZ

Ke dni 15. 11. 2011 přešel portál sRecepty.CZ pod správu nového vlastníka, kterým se stává společnost Michal Horníček s.r.o., se sídlem: Bořijovova 878/35, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 27794415.
Na provozování portálu se nic nemění. Vaše sRecepty.CZ budou i nadále fungovat podle stávajících provozních podmínek.
Co se týče právních záležitostí, nebude je již tudíž řešit původní provozovatel, Skvely.CZ, ale zmíněný nástupce, Michal Horníček s.r.o.
V případě jakýchkoliv změn bychom vás neprodleně informovali v sekci Aktuality. Se svými dotazy a připomínkami se i nadále obracejte na svého šéfredaktora.
S datem 1. 2. 2012 také nastává změna ve složení redakce. Petra Kubicová předává funkci šéfredaktora Martině Galuškové, která ji k tomuto datu zcela nahradí. Rovněž s ní odcházejí některé administrátorky, Sonia a Jitka. O ingredience se dále bude starat Petra a do našeho kulinářského magazínu občas přispěje i Kate. Doufám, že tyto změny nijak nezasáhnou do života uživatelů a proběhnou zcela hladce. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení a těšíme se na vaše nové obohacující příspěvky!

přidejte na:
Chybí obrázek

01. 02. 2012


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.