Soutěž „I LOVE FOOD“ vyvrcholí kuchařským soubojem se Zdeňkem Pohlreichem


I na letošním festivalu Foodparade se mohou účastníci těšit na zajímavé zpestření, kterým je amatérská kuchařská soutěž I LOVE FOOD.

Soutěž odstartovala 16. 6. 2014 a její finále vyvrcholí přímo na festivalu kuchařským soubojem s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Soutěžící mají za úkol připravit originální recept, jehož základní, hlavní a povinnou ingrediencí jsou HOUBY.

Vítěz soutěže se může těšit na zajímavé ceny v celkové hodnotě 50 000 Kč a jako BONUS bude uveřejněn jeho recept v magazínu školy vaření Chefparade a získá možnost vytvoření a vedení vlastního kurzu houbových specialit. 

Soutěž probíhá ve 3 soutěžních kolech a její pravidla jsou velmi jednoduchá. Do soutěže se může zapojit amatérský kuchař, který dosáhl věku alespoň 15 let. Do soutěže mohou být zasílány recepty polévek, předkrmů, hlavních jídel nebo salátů. Soutěžící může přihlásit do soutěže pouze jeden recept. Podrobnosti o podobě soutěžních receptů a průběhu soutěžních kol lze nalézt na www.foodparade.cz

Soutěžní recepty musí být zaslány na e-mail info@foodparade.cz do 22. 8. 2014. 

Hodnotit se samozřejmě bude originalita, popis, ale i dodržení zásad či sezónnost surovin. 

přidejte na:
Chefparade

14. 08. 2014

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.