Vakuování potravin

Vakuujte potraviny s VACSY – déle vydrží!

60436_medium

Víte, že díky vakuování s patentovaným systémem VACSY vydrží vaše potraviny až 5krát déle čerstvé, a že se tím zbavíte nejen nepříjemného zápachu v ledničce, ale také šíření nebezpečných bakterií a plísní? Vyhazujete často sýry, zeleninu nebo ovoce, vyléváte nedopité mléko, džusy nebo víno? Popřemýšlejte nad tím, zda by se vám nevyplatila investice do vakuovacího systému.

60437_medium

Uchovávání potravin v ledničce při nízkých teplotách sice zabraňuje šíření bakterií, zelenina ale v ledničce změkne a vyschne, maso změní svou barvu a může zhořknout. Výrazný pach ryb se šíří na vše, co je uskladněno v jejich blízkosti (společně s rybami bychom rozhodně neměli skladovat mléčné výrobky). Čerstvé vůně a chutě potravin tak byly obětovány, aby byla prodloužena doba skladování.

Jak tedy potraviny správně uchovávat?

Pokud vás trápí to, že ledničku, která je načichlá potravinami, musíte často mýt, popřípadě vám zelenina či ovoce brzy zplesniví, vyzkoušejte vakuové uchovávání potravin. Patentovaný vakuový systém VACSY představuje jeden z nejkvalitnějších komerčních způsobů konzervace a hygienického skladování potravin, který umožňuje uchovat potraviny i nápoje v domácnosti až pětkrát déle čerstvé než při běžných metodách skladování. Navíc s jeho pomocí můžete plánovat jídelníček pro celou rodinu třeba i na týden dopředu, protože máte balená hotová jídla vždy po ruce.

60507_medium

60439_medium

  • Nedopili jste otevřené víno? Nasaďte na láhev zátku VACSY, odčerpejte pomocí VACSY pumpy vzduch a víno vydrží čerstvé až 15 dní!

  • Zbyly vám dorty a dezerty z oslavy? Vložte je do některé z nádob VACSY, přiklopte víkem, odčerpejte vzduch a prodlužte tak jejich trvanlivost o 10 až 20 dní!


Ve vakuu potraviny neosychají, nepřenášejí se mezi nimi pachy a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti. Vakuum zabraňuje ztrátám výživných látek a vitaminů, a především brání napadení potravin plísněmi a šíření jiných mikroorganismů. Taková ochrana potravin se vyplatí nejen v letních měsících. Vakuový systém VACSY je ideální jak pro uchování potravin, které se rychle kazí nebo jsou čichově výrazné, ale také pro nakládání masa před grilováním.

60440_medium

  • Poklice VACSY jsou kompatibilní s nádobami na vaření Zepter o stejném průměru. Takže pokud jste nestihli všechno sníst, stačí opět jen nasadit poklici, odsát vzduch a jídlo uchováte čerstvé až 10 dní!


Více informací o nádobí Zepter, vakuovém systému VACSY a kontakty na prodejce najdete na www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz.

Navštivte reprezentační prodejnu Zepter v Praze ve Spálené 55, otevřeno PO-PÁ: 9:00-17:30 hod.

60442_medium

Tipujte ve Velké milionové hře Zepter 2012 a hrajte o automobil Škoda Octavia a spoustu atraktivních Zepter cen za více než 1 milion Kč! Více na www.zepterhra.cz.přidejte na:
Zepter

23. 04. 2012

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.