Ceny v podobě lahodných zelených čajů

SRecepty.CZ, za podpory partnerského webu eMagaziny.CZ, pro Vás připravily nové ceny v podobě lahodných čajů, které si u nás můžete objednat už za 6000 zlaťáků. Zdraví prospěšné účinky zeleného čaje jsou všeobecně známy. Více se o nich dozvíte v našem článku „Co nevíte o zeleném čaji“ autorky Zuzany Martínkové, která se dlouhodobě věnuje studiu zeleného čaje.

Gaba zelený čaj (Organic) je velice účinný proti stresu, bolesti hlavy, depresím i vysokému krevnímu tlaku díky tomu, že obsahuje gamma-aminomáselné kyseliny. Více o tomto zázraku se dozvíte na internetové čajovně a obchodě čajem Tea Tao, jenž kromě zmíněného čaje nabízí další druhy čajů a dalšího zboží.

Gaba zelený čaj můžete také získat v dárkovém balení spolu s bílou čajovou soupravou a setem vonných tyčinek, pokud se zúčastníte soutěže s e-shopem TeaTao na partnerských stránkách Mineralfit.CZ

přidejte na:
Chybí obrázek

08. 02. 2010


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.