Dalkia ČR naděluje nové ceny

50596_mediumKonečně je to tady! Máme pro Vás nové ceny, kterými si můžete udělat radost pod stromeček. Věnovala je pro vás opět společnost Dalkia ČR, a.s., distributor tepla a elektřiny do vašich domovů. Tentokrát si za zlaťáky můžete nadělit praktickou Tescoma pánev Spiral o průměru 20 cm nebo dekorační podnos se 3 miskami z řady Tescoma fiesta či malinkatou radost v podobě soupravy pro sůl a pepř Tescoma CLUB mat. Z každého tohoto dárku pro vás máme připraveno 5 kusů a po přijetí vaší objednávky máte svůj vybraný dárek doma do týdne. Uvidíte, že se sbírání zlaťáků vyplatilo a za své nastřádané penízky obdržíte kvalitní výrobek společnosti Tescoma.

50595_mediumVybírejte i z další nabídky koření či produktů společnosti Heinz.  Sbírejte zlaťáky i nadále a jednoduše si tak udělejte radost při vaření.

Upozorňujeme, že zbývají pouze 2 měsíce do konce naší fotosoutěže, takže vařte, foťte a vkládejte osvědčené recepty. Výherce obdrží kávovar Fagor CG-312 a další malé dárky od naší redakce!

přidejte na:
Chybí obrázek

29. 11. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.