Instantní káva bez kofeinu

Rádi bychom vám představili novinky ze světa kávy. 

Instantní obilné kafe s fíky BIOLINIE - je lehce rozpustné ve studené i teplé vodě a neobsahuje kofein. Představuje tradiční nápoj našich předků, kteří si do směsí různých obilovin přidávali kromě dalších surovin i mleté sušené fíky. Kombinace žita, ječmene, sladu, výrazné cikorky a sladkých fíků propůjčuje nápoji lahodnou osobitou vůni i aroma. Instantní obilné kafe s fíky se snadno a rychle připraví a je vhodné pro děti i maminky. Doporučujeme podávat s mlékem či rýžovým nápojem a může se ochutit skořicí, posypat kakaem či strouhanou čokoládou.

Instantní káva bez kofeinu
Instantní špaldové kafe 100% BIOLINIE - neobsahuje kofein a proto je vhodné pro děti i maminky. 100% z pšenice špaldy, která mu dodává svou jemnou oříškovou chuť. Instantní špaldové kafe je lehce rozpustné ve studené i teplé vodě a doporučuje se zalít kokosovým mlékem napěněným horkou parou. Vytvoří se tak výborné kokosové pokušení. 

Instantní káva bez kofeinu
Výrobky zakoupíte přímo na e-shopu www.bioweb.cz či v prodejnách zdravé výživy a biopotravin.
přidejte na:
Barbora Šumná

21. 03. 2013

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.