Jak udělat Vánoce

Nejkrásnější a nejvoňavější část roku je opět tady, Vánoce. Jak si během adventu zkrášlit a připravit bydlení na tyto svátky? Letos je trendy spousta barev. Letí bílá, fialová, modrá, hnědá, oranžová, bordó a barva stříbrná. Volba vaší vánoční barvy je jen na vás. Nejlépe uděláte, když sáhnete po své oblíbené barvě či barevné kombinaci.

51647_medium

Jakou barvu dát vánočnímu stromečku? Jak již bylo řečeno, vše co má bílou, fialovou, modrou, hnědou, oranžovou a stříbrnou barvu. Bílou barvou vánočních ozdob vykouzlíte zasněženou krajinu.

Letos je pravdu z čeho vybírat. Zajímavé, moderní ozdoby na stromeček najdete na www. ikea.cz.

51649_medium

51652_medium

Nádherně prostřený štědrovečřerní stůl k večeři je třešničkou na dortu. Opět se nabízí spousta možností. Nechte se inspirovat tabulí laděnou do červena nebo fialovou tabulí s nádechem orientu. Trendy doplňky pro vánoční stolování nabízí firma Almi Decor. Na www.almi-decor.com, si prohlédněte vánoční katalog plný krásných vánočních děkorací.

51650_medium

51651_medium

přidejte na:
Kate

30. 11. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Chybí obrázek
Nádherná dekorácia , už len sadnúť za tak krásny vianočný stôl.Jozef.

Jozef 30. 11. 2010, 17:32

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.