Pátek přináší nové ceny do naší soutěže!

Rádi bychom vás informovali, že jsme dnešním dnem zařadili do naší soutěže O zlaťáky knižní novinku "Nakupujeme s rozumem" od našeho partnera Smart Press s.r.o. a pět dárkových poukazů, které zaslal náš nový partner Grilykrby.cz

62316_medium* Kniha Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí je univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají. Kniha v několika částech spojuje vše, co potřebujete vědět, rozhodnete-li se pro změnu vašeho jídelníčku. Recepty uvedené v knize jsou navrženy tak, že je lze připravit ve dvou energetických variantách (pro hubnoucí i pro ty, kteří chtějí žít zdravě) jen pomocí drobných změn. Pracuje se speciální podložkou, která je ke knize přiložena a slouží jako měřítko.

* Dárkový poukaz můžete uplatnit na webové adrese www.grilykrby.cz na zboží dle vašeho výběru nebo jej můžete použít jako zajímavý dárek pro vaše přátele či rodinu.

přidejte na:
Chybí obrázek

25. 01. 2013


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.