Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
Ajax-loader

Pivní slavnosti

PIVO POTEČE PROUDEM!

BOHUMÍN: Team revival, Kroky Michala Davida, K2 - dívčí rocková kapela, Grog, Kapela Rufus, Mužoreti ze souboru Direkt s.m.o. Kopřivnice, pivní soutěže, stánky s nejrůznějším občerstvením, atrakce pro děti a hlavně na 30 druhů čepovaných piv! To vše na letošních pivních slavnostech.

- sobota 11. 8. v 14:00 hod., 40,- Kč -

Program pivních slavností:
13:00 Reprodukovaná hudba
14:00 Kapela Rufus  
15:30 Soutěž vědomostní
15:45 Mužoreti - soubor DIREKT s.m.o. Kopřivnice - Valašští Mužoreti
16:00 K2 - dívčí rocková kapela
17:00 Mužoreti - soubor DIREKT s.m.o. Kopřivnice - Cvičení mužů s krýgly a kužely
17:15 Soutěž držení krýgle
17:30 Kroky Michala Davida
19:00 Soutěž pití piva na čas
19:30 Team revival
21:30 Grog
23:00 Konec

Team revival
Team revival z Ostravy, je jediný revival Teamu, jehož kvality osobně ocenil Palo Habera. Slovenská vlna těch největších hitů skupiny Team Vás pohltí a nenechá chladnými. Budete přesvědčeni, že před Vámi stojí skutečný Palo Habera.

61042_mediumKroky Michala Davida
Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Jediný autorizovaný revival v ČR a SR s přímou podporou Michala Davida. Skupina Kroky Michala Davida je sestava třech profesionálních muzikantů, kteří svým nasazením dokonale oprašují atmosféru let osmdesátých - hity nestárnoucího Michala Davida. V současné době jsou jednou z nejžádanějších kapel na V.I.P. akce, diskotéky, městské slavnosti, kluby i samostatné koncerty v Čechách i na Slovensku. Velkou předností skupiny je minimální rozdíl v projevu a aranžích od originálu. Přímým patronem skupiny je totiž sám Michal David, který s kapelou intenzivně spolupracuje. Hity Michala Davida jsou prostě nesmrtelné a v podání skupiny Kroky Michala Davida, které upravily jeho největší hity do moderních aranží, slaví obrovský úspěch. Krokům Michal David pomáhá a dokonce jim poskytl své originální hudební aranže. O velké oblibě této skupiny svědčí i fakt, že má kapela i svůj oficiální Fan Club, který čítá více než tisíc členů. Skupina vznikla na podzim roku 2010 a za půl roku svého hudebního působení odehrála již desítky vystoupení a úspěch slaví nejen po celé České republice, ale také i v zahraničí. Kroky Michala Davida tvoří známí muzikanti: Roman Andrlík, Petr Dick a David Laštovka.

61040_medium

Grog
Kapela Grog je jedna z nejslavnějších rockových bohumínských kapel, která vznikla na troskách rychvaldské skupiny Capitol. Jako kapela Grog to muzikanti rozjeli při jejich prvním vystoupení 13. srpna 1994 v Bohumíně-Záblatí na akci Srpnová noc. Mimochodem tato akce se každým rokem s kapelou Grog dodnes opakuje. Se skladbou „Vlezte mi na záda“ vyhrála v roce 1996 hitparádu Českého rozhlasu Ostrava „Ruleta“ a držela se v žebříčku od května do září. V prosinci 1999 se první deska Grogu s 15 skladbami objevila na pultech ostravských prodejen a v anketě Český slavík se usadila v tomto roce na 69. místě. V březnu 2005 se s videoklipem „Roky jdou“ dostala kapela do televizního pořadu „Dobré ráno“ na programu ČT1 a ČT2. V roce 2006 nahrála ve skřečoňském studiu U Valdy dlouho připravované CD s názvem Visalaje. Roku 2008 oznámila datum jeho vydání a tím byl 18. listopad. Rádio HEY se o rok později stalo Mediálním partnerem této kapely a se skladbou „Visalaje“ se Grog dostal do pravidelného vysílání rádia Hey. Jedním z jejich největších hitů je například píseň „Ego“. Získali v roce 2009 ocenění Osobnost roku 2008 v oblasti kultury, vyhlašované městem Bohumín.

K2
Dívčí rocková kapela z Hradce Králové. V tomto nástrojovém složení (kytara, basa, bicí) hraje sedmým rokem. K2 začalo fungovat asi před devíti lety jako dívčí duo, později trio. Styl byl o dost měkčí. Dnes mají za sebou několik set koncertů. Hrají nejen v Česku, ale i v Německu, Polsku, Rakousku, na Slovensku a třeba i v Bulharsku. Úspěšně jsme se zúčastnily i mnoha interpretačních, pěveckých nebo autorských soutěží (Evropahit, Naděje Beatu, Emergenza…). Od roku 2009 je na světě jejich debutové anglické album, které natáčely v Mnichově. V současné době připraví druhou, tentokrát českou desku.

61041_medium

Mužoreti ze souboru DIREKT s.m.o.
Kopřivnický taneční recesní soubor Dirket s.m.o. (společnost s myšlením omezeným) nabízí nevídaná vystoupení. Sklidili velký úspěch nejen v manéži Bolka Polívky.

Kapela Rufus
Skupina RUFUS je "živou legendou" mezi kapelami na Karvinsku. Její vznik se datuje k roku 2001. Od té doby aktivně zkouší, hraje, veřejně vystupuje a neustále na sobě pracuje. Kapela vznikla z původního seskupení  Deputat, takže část hudebníků spolu hraje už téměř 15 let...

Fotogalerie

Šéfredaktor

06. 08. 2012

Jak na kynuté těsto

Jak na kynuté těsto

Každý z nás má oblíbené různé druhy dobrot, někdo snídá koblihy, croissanty, makový či jiný závin nebo obyč...
Salátové zálivky

Salátové zálivky

Právě začíná a bude pokračovat sezóna mladé a čerstvé zeleniny, která obsahuje vitamíny a nerostné látky a...
Zahušťování omáček

Zahušťování omáček

Pokud se zahušťování omáček provádí hladkou moukou, prováděla jsem to takto: po staru - mouku jsem v hrníč...
Objevte batáty

Objevte batáty

Ačkoli se hlízy batátů objevily v Evropě dříve než brambory, nijak zvláštní oblibě se netěší. Dnes se spíše...
Jak snadno oloupat rajčata

Jak snadno oloupat rajčata

Znáte to - spousta receptů počítá s rajčetem a spousta z nich trvá na tom, aby to bylo rajče bez slupky. Ta...
Jak na kynuté těsto

Jak na kynuté těsto

Každý z nás má oblíbené různé druhy dobrot, někdo snídá koblihy, croissanty, makový či jiný závin nebo obyč...
Salátové zálivky

Salátové zálivky

Právě začíná a bude pokračovat sezóna mladé a čerstvé zeleniny, která obsahuje vitamíny a nerostné látky a...
Objevte batáty

Objevte batáty

Ačkoli se hlízy batátů objevily v Evropě dříve než brambory, nijak zvláštní oblibě se netěší. Dnes se spíše...
Výživa dětí po 2. roce života

Výživa dětí po 2. roce života

Děti po druhém roce života rostou pomaleji než kojenci, zároveň tedy relativně  klesá potřeba jídla, někdy ...
Velikonoce a tradiční pokrmy

Velikonoce a tradiční pokrmy

Velikonoce jsou původně svátkem pohanským. Pohané slavili jarní rovnodennost a probuzení veškeré přírody po...

Přidat komentář

Facebook komentáře