Podvodné chování několika uživatelů

Odhalili jsme několik pokusů o podvod se zlaťáky, kde nejmenovaní uživatelé zneužili funkci doporučení portálu sRecepty.CZ jiným uživatelům a registrovali mnoho desítek nových uživatelských účtů tak, aby byli uvedeni jako osoby, které registraci doporučily. Toto podvodné chování bylo zjištěno, když si tito uživatelé hromadně začali objednávat ceny a začaly se množit chyby při registraci. Takovéto jednání nemůžeme tolerovat, proto jsme získané zlaťáky odebrali a uživatelské účty zablokovali. Doufáme, že se to již nebude opakovat a upravíme provozní podmínky.

přidejte na:
Chybí obrázek

18. 05. 2010


Další články

Přidat komentář
Chybí obrázek
Koumáci se holt najdou všude. Smůla, že pak na to dojíždí ti slušní.

23. 05. 2010, 18:26

Chybí obrázek
Souhlasím, sami jsme se ale udivovali nad tím, že pro některé uživatele bylo snažší vymýšlet stovky falešných emailových adresa a jmen, než aby do systému třeba vložil fotografie. Osobně si myslím, že nahrát fotografii k receptu, je ten nejjednodušší způsob jak získat dost velký počet zlaťáků.

Robin Bortlík 24. 05. 2010, 12:56

Chybí obrázek
Jsou lidé a Lidé. Někdy je lepší o tom moc nepřemýtat, přicházíme tak o zbytky iluzí. Máme-li ještě nějaké.

24. 05. 2010, 23:20

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.