Vánoční pohoda

Tak ještě 12 měsíců a budeme mít zase vánoce.... Ne, nebojte, nezbláznila jsem se. To jde jen o to uvědmit si realitu, využít toho, zs vlastně už můžeme zhodnotit, jaké byly ty letošní vánoce a promyslet si, co bychom chtěli vylepšit pro ty budoucí. Pro mě to znamená, zda skutečně byla pohoda, zda se všichni cítili fajn, jestli jsme si "kápli" do noty, zda jsme si navzájem dokázali dát radost... A doufám, že ano. Alespoň podle rakcí mého okolí. A není to jen o množství cukroví, o kapru na stole, o přehršli dárků... Je to hlavně o smyslu žití, o vztazích mezi lidmi. Je škoda, že si v otmto směru "to hezké" přejeme jen u příležitosti vánoc - měli bychom si to přát celoročně. Celý rok by ná sebe měli být lidé hodní a dělat si vzájemně radost.

přidejte na:
Ajaja

25. 12. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
babča
Zcela souhlasím. Ale, vše je to o toleranci. Nesmíme sami sobě dobvolit, abychom sobecky prosazovali jen svůj názor. Musíme se naučit naslouchat i těm druhým. U všeho existuje řešeni - říká se tomu kompromis.

babča 05. 01. 2011, 17:04

Ajaja
A někdy slepá láska.... také hezké hnutí mysli...

Ajaja 05. 01. 2011, 17:13

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.