Vánoční soutěž


Vážíme si Vaší přízně a připravili jsme pro Vás vánoční soutěž, kde můžete získat krásné ceny. Pravidla jsou velmi jednoduché a stačí k tomu jen trocha Vašeho času. Odměnou Vám bude atraktivní dárek!

Jak soutěžit?

1. Zaregistruj se na sRecepty.CZ a stáhni si naší aplikaci, odkaz zde: https://bit.ly/srecepty
2. Pomoci mobilní aplikace nahraj fotografii a získej body.

Některé fotografie autoři receptů pozapomněli nahrát do systému. Jaká bude tvoje práce? Velmi snadná. K receptům, kde fotografie chybí, nahraj svou vlastní autorskou fotografii. Fotografie se musí shodovat s daným receptem. Uživatele budeme za každou nahranou fotografii odměňovat body a ti s nejvyšším počtem bodů si vyberou opravdu krásné ceny!

Ke každému jednomu receptu může uživatel přidat jednu fotografii. 

POZOR! Fotografie musí být autorsky pořízená, nikoliv stažená z internetu. Podvodníky odhalíme!
A jak pořídit autorskou fotografii daného jídla? Jednoduše jej podle receptu uvařte, následně vyfoťte a nahrajte k receptu. Je to opravdu snadné!

Vyhrávají tři nejvíce aktivní uživatelé, kteří pomocí mobilní aplikace fotografie přidají. Snaha se opravdu vyplatí. Odměnou Vám bude spousta krásných cen, které za trochu Vašeho času a snažení určitě stojí!

Sdílejte i na FB a soutěžte s námi! Soutěž trvá od 12.12.2016 do 31.1.2017.

Přejeme mnoho štěstí a těšíme se na Vaše fotografie!


#tescoma-velmi-siroky
přidejte na:
Chybí obrázek

12. 12. 2016


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.