Víceúčelové věcičky

Možná jdu s křížkem po funuse, ale já objevila věc, pro mně k nezaplacení...

Jako mladá  holka jsem byla hodně kreativní, něco mi zůstalo, většina je pryč. Krom dalších aktivit jsem hodně a úspěšně malovala.

S příchodem potomků se aktivity zúžily na pletení, pečení, vaření a šití, na víc nebyl fakt čas.

A jelikož jsem celou dobu troubila do světa, že až děti vyrostou budu psát a malovat a...nevím co, dopadlo to jinak. Ač mám čas, jsem dnes jiná, mám naprosto jiný styl, z realistky se stala impresionistka a jsem vyděšená sama se sebe.

Leč děti to pojaly jinak.  Darovaly mi k narozeninám sadu všeho možného k malování, za několik tisíc - barvy všeho druhu, stojan, palety, mnoho štětců...

Trapas...Mysleli, že budu mít radost, ale já vím, že už s tím je konec...  jak se mění chutě, tak i toto věkem. Úděs jsem ani v té chvíli neovládla skrýt.
Řešení se našlo...

Štětečky používám místo mašlovačky, které trvale - krom silikonu - systematicky ničím a používám ke zdobení cukroví originálními kresbami, na perníčky, dorty, hodí se všude!

Krom toho vznikl první obraz...impresionistický...

Tomu říkám kompromis a spokojenost na všech stranách.

přidejte na:
Roxana

17. 12. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.