Předsudky?

Ve světě se jí různé druhy jídel a někdy i žasneme, co vše je považováno za jedlé. Nikdo se tam nad tím nepozastavuje a přijde jim normální jíst cokoliv, co se dá konzumovat a nepozastavují se nad jejich názvy, natož pak nad tím z čeho je jídlo zhotoveno. Myslím, že někdy se opravdu ještě mnozí z nás nechávají ovlivňovat předsudky. Ono říkat ne a nevědět o co jde se sice dá, ale myslím, že je lepší, se nejdřív přesvědčit, zda je náš předsudek založen na racionálním duchu, či zda je to jen nechuť měnit zaběhlé zvyky.

přidejte na:

15. 09. 2010


Další články

Přidat komentář
Chybí obrázek
Absolútne s Vami súhlasím.Už sa mi stalo že som zverejnil recept na býčie žľazy, olomoucké tvaružky a iné recepty.A reakcia..fuj tak to by som nejedol.Je medzi nami určitý gastronomický analfabetizmus.Jozef.

Jozef 15. 09. 2010, 19:02

Chybí obrázek
Kdyby byl jen gastronomický.

15. 09. 2010, 19:57

Ajaja
A přitom stačí tak málo - trocha tolerance. Já nejím to, jiný zase ono. Já to nevyčítám jemu, ať to tedy nevyčítá ani on mě... :-)

Ajaja 19. 09. 2010, 09:51

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.