To je realita..

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou n a víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším. Je to už dávno, dcera byla v jeslích.

Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba "Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy". Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli! Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehd y docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: "No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy . Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnut& iacute;, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace...".

No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral. Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánk u s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?" Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka: "Teď . .. . když děti ještě nespí"???

přidejte na:
slunina

08. 01. 2010


Další články

Přidat komentář
Ajaja
Ano, tento text už e-maily putuje dost dlouho a baví pořád dobře....

Ajaja 08. 01. 2010, 18:20

Maja
Super, já se smála od začátku až do konce a ještě teď mi tečou slzy.

Maja 29. 01. 2010, 20:58

Ajaja
Ono někdy stačí, když si člověk představí běžné hlášky v životě, co by se stalo, kdyby se do slova a do písmene realizovaly... To by bylo absurdit. Po mně manžel kdysi požadoval odpověď pouze "ano" nebo "ne". Takže k dotazu - "Co je k večeři?" jsem odpověděla "ano". "Co blbneš, ptám se, co bude k večeři" - nu tak jsem zkusila druhou verzi, když první neuspokojila, a pravila jsem "ne".... Již jsem směla odpovídat větami rozvitými..... :-))))))

Ajaja 30. 01. 2010, 14:06

tepito
Obávám se,že toto je pouze malá část mého soužití s manželem,dnes a denně provádí kousky ,nad kterými mi zůstává rozum stát.

tepito 14. 02. 2010, 12:47

Ajaja
Jo - a proto je tak milujeme....

Ajaja 14. 02. 2010, 18:14

tepito
Po 20 letech?To už je spíš síla zvyku...

tepito 14. 02. 2010, 19:39

Ajaja
A po více než 3O letech je to úcta k poznání....

Ajaja 15. 02. 2010, 19:05

tepito
čekám státní vyznamenání-třeba už si někdo všimne,jak trpím...

tepito 16. 02. 2010, 07:32

Ajaja
Kdepak vyznamenání ! To už se nenosí. Ale neboj, za zásluhy přijdeme rovnou do nebe :-))

Ajaja 16. 02. 2010, 18:03

tepito
A budou v tom nebi mužský?Pokud ano,tak tam nejdu.

tepito 17. 02. 2010, 11:01

Ajaja
Co by to bylo za nebe, kdyby tam nebyli mužští ! Ale pozor - budou to fakt, ale fakt chlapi !!! Takoví, jaké jsme celý život chtěli mít.... :-))

Ajaja 17. 02. 2010, 18:05

tepito
Už se těším-takový Steeve MacQween.

tepito 17. 02. 2010, 19:04

Ajaja
.........tak nějak....... prostě idol vedle idolu :-))))))

Ajaja 18. 02. 2010, 17:57

tepito
Jééé-už se těším....No počkej,bude tam i ten můj mužskej?Tak to tam nejdu-zkazil by mi každou radost.

tepito 19. 02. 2010, 10:15

Ajaja
Kdyby to mělo být takhle, to by pro Tebe nebylo nebe, takže asi nebude..... :-))

Ajaja 19. 02. 2010, 18:55

tepito
Tak já to zkusím tam dole-třeba tam bude větší sranda.

tepito 19. 02. 2010, 22:53

Ajaja
Hlavně tam bude teplíčko, to já můžu... to se určo potkáme... :-))

Ajaja 20. 02. 2010, 18:28

tepito
Teplo taky můžu-budu ti držet místo vedle sebe.

tepito 20. 02. 2010, 18:39

Ajaja
Hurrrrráááá, nebude mi smutno :-))))))

Ajaja 20. 02. 2010, 18:54

tepito
V pekle smutno??To nám nebude,tam budou samí zajímavý lidi-ti nudní jsou v nebi.

tepito 21. 02. 2010, 09:47

Ajaja
Hele - a jsou tam kotle... to by se dalo i vařit :-)))))))

Ajaja 22. 02. 2010, 20:10

tepito
Jasně ,klidně uvařím,ale musí si říct,co chtějí.To vymýšlení,co bude k obědu mě deptá...

tepito 22. 02. 2010, 20:22

Ajaja
To mě taky - už se raději ani neptám, počkám, až se ozve moje mlsná huba a uvařím podle ní, teda pokud mám k tomu odpovídájící suroviny.

Ajaja 25. 02. 2010, 18:35