Pink gin

Obtížnost

Čas přípravy

10min
Čas vaření
0min

Celkový čas

10min

Porce


Nutriční hodnoty

0 kalorií
0.0g cukrů
0.0g tuků
0.0g bílkovin


Příprava

Do sklenky s ledem nalijeme gin, a zakápneme angostura bitters. Můžeme zdobit plátkem citrónu.

přidejte na:
fire little boy

04. 12. 2010

Další recepty


Přidat recenzi
Chybí obrázek
trochu zaujimavý recept

30. 12. 2015, 15:32

Přidat komentář
Chybí obrázek
nechci byt zly a neprijemny, ale kde jste prosim pekne, vzal tenhle recept na pink gin? pink gin je drink stary skoro dveste let a sklada se pouze z plymouth ginu a par kapek angostura bitters. je to drin klasicky a proto jsou jeho slozky stale a nemenne. sodovka, led, nebo dokonce becherovka rozhodne nejsou soucasti tohoto tradicniho, standardniho drinku. muze se tento napoj nazyvat jakkoli, rozhodne ne pink gin.

bartender 24. 01. 2011, 02:57

Chybí obrázek
becherovka rozhodne nema s angostura bitters spolecneho, citron na ozdobu se nedava a kdyz voda tak chlazena ve dzbanku vedle. znova pisu, pink gin je klasicky recept, coz znamena, ze ma sve presne stanovene ingredience a postupy viz. iba. (neco jako klasicky recept na jidlo, do svickove take nedavate kedlubnu s tim, ze je podobna petrzeli protoze tam proste nepatri). jak rikam, rikejte tomuto drinku, jak chcete, ale ne pink gin, uvadite tim laiky v kruty omyl.

bartender 24. 01. 2011, 11:27

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.