Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
Ajax-loader

6000 Receptov.

Přidat příspěvek
Roxana
Roxana

05. 01. 2012, 18:56

http://www.srecepty.cz/recept/cerveny-rybiz-a-la-brusinky

Koukám, koukám, ten recept mám od jedné paní z Mostu, ale stejný je schválen ještě jednou,  moje chyba je, že bydlím na Vysočině a sklízím vše déle. Ta přítelkyně mi je ochotna potvrdit, že ho dávala na NaDoma v r. 2004 a mně také...

I když na to třeba doplatím já.

U té paní "Kajinkové" jsem zjistila několik věcí (jistě náhodou), které jsem kdysi zveřejňovala já. Zajímavé... Jsem tu od začátku.

Odpovědět

Roxana
Roxana

05. 01. 2012, 18:30

No jasně, počkám, když jsem tolik vydržela a možná se i někdo vrátí :-)

Cituji:

Určitě počkejte a dejte novému vedení šanci. Třeba se zde opět zabydlíte a nově registrujete. Necháme se všichni překvapit inovativními změnami a přístupem. Recpty to již potřebovaly.

Cituji:

Tudíž ještě chvíli počkám, uvidíme, škoda, tak to dobře zpočátku šlo, je mi to moc líto.

Odpovědět

Šéfredaktor
Šéfredaktor

05. 01. 2012, 18:24

Určitě počkejte a dejte novému vedení šanci. Třeba se zde opět zabydlíte a nově registrujete. Necháme se všichni překvapit inovativními změnami a přístupem. Recpty to již potřebovaly.

Cituji:

Tudíž ještě chvíli počkám, uvidíme, škoda, tak to dobře zpočátku šlo, je mi to moc líto.

Odpovědět

Roxana
Roxana

04. 01. 2012, 22:01

Odpovědět

Šéfredaktor
Šéfredaktor

04. 01. 2012, 17:14

Doufáme, že budete spokojeni. Odchází celá redakce včetně šefredaktorky. Nové vedení vnese do receptů nový duch a svěží vítr, takže doufáme, že nám zachováte přízeň.

Cituji:

Tak to se přidávám, už jsem sem ani nechodila, jak jsem byla naštvaná co se tu dělo.

Odpovědět

Roxana
Roxana

03. 01. 2012, 22:12

Tak to se přidávám, už jsem sem ani nechodila, jak jsem byla naštvaná co se tu dělo.

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

02. 01. 2012, 18:46

Tak držím palce, ať jsou ty změny pro nás všechny jen a jen k lepšímu :-)

Cituji:

Recepty schvalujeme. Bohužel, jak jsme již avízovali, přecházeli jsme na jiný server a čekají nás také personální změny. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Cituji:

A schvaluje tu někdo ještě vůbec recepty? To tu tedy nebývalo, takové prodlevy, ať zpráva taká či taká, toho času????

Odpovědět

Šéfredaktor
Šéfredaktor

02. 01. 2012, 12:31

Recepty schvalujeme. Bohužel, jak jsme již avízovali, přecházeli jsme na jiný server a čekají nás také personální změny. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Cituji:

A schvaluje tu někdo ještě vůbec recepty? To tu tedy nebývalo, takové prodlevy, ať zpráva taká či taká, toho času????

Odpovědět

Roxana
Roxana

02. 01. 2012, 05:47

Odpovědět

Ajaja
Ajaja

07. 12. 2011, 04:51

A že to docela uteklo... Ještě nedávno, no nedávno... , ale jo, nedávno tu byla výzva, aby se naplnila pětitísicovka, a ejhle, už  je tu šestitisícovka... Tak ať to tak dál pokračuje, je před námi sedmitisícovka a po ní to budou zdejší "Himaláje" ?

Odpovědět

Roxana
Roxana

07. 12. 2011, 00:14

I Tobě Jozefe, jsi tu takový pilíř, nechci říci inventář, ale nemyslím to ve zlém, je to lichotka!

Odpovědět

Jozef
Jozef

06. 12. 2011, 08:08

Tak sa nám to pekne rozbehlo. Už tu máme 6000 receptov. Dúfam že radosť ma aj redakcia.Prajem všetkým prispievateľom príjemné sviatky.

Odpovědět