Fotograf doporučuje...

20740_small

Náš externí fotograf, Jan, se rozhodnul vyzkoušet pro sRecepty.CZ koření našeho partnera a svůj výtvor i nafotit. Ke svému kulinaření si vybral méně známé koření Rossk, česnekovou drť. Ispirujte se jeho jednoduchým, ale netradičním receptem, Jemneho kotletami.

přidejte na:
Chybí obrázek

02. 03. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Ajaja
Také už jsem pár receptů s tímto kořením zkusila - když to vyjde, objeví se i zde. Koření chválím.

Ajaja 02. 03. 2010, 20:37

Roxana
To koření je dobré všechno a krásně voní.Ale nevíte kde se prodává?

Roxana 05. 03. 2010, 17:18

Chybí obrázek
Prodává se na internetu, jen zkuste prokliknout náš banner, který je skoro na všech stránkách a dostanete se na jejich stránky. Mají rovněž kamenné obchody, jejiž adresy naleznete tamtéž. Pokud si koření objednáte, do druhého dne vám jej doručí až domu a při větší objednávce máte dokonce dovoz zdarma.

Šéfredaktor 05. 03. 2010, 18:49

Roxana
Díky za info, já že jsem to nikdy nikde neviděla, ani marketech, ani malých obchodech, které teď dost navštěvuji. To moje podobné koření, které jsem koupila bylo velmi podobně balené, ale výrobce tam opravdu není,přestože je dobré a složení tam napsané je. Asi by měli, je to jejich povinnost, už ani nevím, kde jsem ho koupila. A neměli s za co stydět i když člověk nikdy neví co to je, ale tak už to prostě je.

Roxana 06. 03. 2010, 20:33

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.