Výherce fotosoutěže za červenec 2010

33977_smallA je tady opět začátek měsíce a s ním přichází i vyhodnocení naší fotosoutěže za měsíc červenec. Vítězkou se opět stává naše uživatelka uschi3 se svou fotografií receptu na Jahodovo-karamelové košíčky. Moc Vám, uschi3, gratulujeme a přejeme, abyste si vedla dobře i ve finále, které bude vyhodnoceno začátkem února 2011. Vítěz získá kávovar Fagor CG-312 a další menší dárky od naší redakce. Ostatní uživatelé mají dále možnost vkládat fotografie svých receptů a zapojit se tak do stále probíhající soutěže. Mimo jiné, můžete hlasovat pro, již vystavené, fotografie za měsíc srpen, které naleznete zde. Za Vaše hlasy děkujeme!!!

Kávovar CG-312

33978_small

přidejte na:
Chybí obrázek

01. 09. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Chybí obrázek
Veľmi sa teším, ďakujem všetkým, ktorí dali hlas mojej fotke. Aj keď je času na vkladanie receptov už podstatne menej, pretože sa mi skončila materská dovolenka a našla som si prácu, na Vašu stránku určite nezanevriem a občas nejaký fajný recept vložím.

uschi3 01. 09. 2010, 21:27

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.