Noví "Heinz pomocníci" do kuchyně

Dovolujeme si Vám představit novou spolupráci mezi společností Heinz a Filipem Sajlerem, která přináší spoustu nových originálních i klasických receptů.  TV-kuchař, známý z dua Kluci v akci, použil při jejich přípravě unikátní produkty Heinz a vytvořil sérii zdravých, rychlých a  chutných pokrmů inspirovaných Středomořskou kuchyní.

30721_medium

Středomořská kuchyně patří, díky čerstvým ingrediencím a rychlé úpravě, která pomáhá zachovávat vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, k těm nejzdravějším na světě. S novými rajčatovými produkty Heinz se navíc příprava jižanských specialit stane potěšením pro kuchařské začátečníky, kteří uvítají nenáročné postupy i profesionály cenící si vysoké kvality a výjimečné chuti. Heinz ochucené protlaky a tomato frito jsou ideálním základem pro mnohá španělské polévky, italské omáčky, jejich nezaměnitelná přírodní rajčatová chuť výborně podtrhuje chuť ryb či mořských plodů.

Na sRecepty.CZ uvádíme malou „minikuchařku“ vybraných receptů:

přidejte na:
Chybí obrázek

20. 07. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Ajaja
Tak jsem neodolala, objednala a už i použila - chválím ! :-)

Ajaja 02. 09. 2010, 17:28

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.