Spolupráce se sítí prodejen ENAPO

V minulosti jsme vás již informovali o naší dlouhodobé spolupráci se sítí prodejen ENAPO, které pomáháme s přípravou jejich sezonních magazínů. Srecepty.CZ se podílejí hlavně na poskytování receptů a fotografií našich uživatelů. Ty nejlepší jsou vybrány a použity pro tematiku dané sezóny. Na podzim sRecepty.CZ nabídli mimo jiné recepty z cukety, ovoce a rady a tipy na zavařování. Z nabídky si společnost ENAPO vybrala recepty a fotky uživatelky Very a uschi3. Konkrétně se jednalo o recepty na Ovocný dort s želatinou a Ovocnou kynutou roládu s pudinkem.

55854_medium

55855_medium

Rovněž jsme byli požádáni o příspěvky do vánočního vydání magazínu, kde jsme nabídli recepty cukroví, vánočních štól nebo silvestrovských lahůdek. Společnost ENAPO si pro toto vydání vybrala recepty uživatelek Angel 666 a Edity. Z veškerého velkého množství receptů byly vybrány: Adventní česnečka, Štědrák a Vánoční perníčky. Všem uživatelkám děkujeme za poskytnuté recepty a fotografie!

55852_medium

55853_medium

přidejte na:
Chybí obrázek

28. 12. 2010

Fotogalerie


Další články

Přidat komentář
Ajaja
Dobrý nápad a vlastně ocenění :-)

Ajaja 30. 12. 2010, 05:52

Vaříte rádi? Zajímá Vás zdravá výživa a vše kolem jídla? Pak ste tu správně. sRecepty.CZ jsou komunitním portálem, kde se setkávají uživatelé s podobnými zájmy.